MYŚLICIE JUŻ O ZIMOWYM WYJEŹDZIE? DAJCIE NAM ZNAĆ

Wyjazd zimowy

Spis treści:

  1. Gdzie warto się wybrać na wyjazd zimowy?
    1. Bezpieczny wyjazd zimowy w Hotelu Odys
    2. Hala sportowa
  2. Nasza baza noclegowa

Gdzie warto się wybrać na wyjazd zimowy?

Niedługo zaczyna się okres wyjazdów zimowych, dzieci rozpoczną ferie i wszyscy czekamy na białe szaleństwo.

Jeżeli macie ochotę spędzić trochę czasu na białym puchu i cieszyć się wolnym czasem spędzonym z dala od codziennych trosk, to serdecznie polecamy zimowy wyjazd w Beskidy. Region dysponuje bogatą infrastrukturą narciarską. Szczyrk, Wisła, Korbielów to jedne z licznych miejsc zapewniających atrakcje dla amatorów sportów zimowych.

Centrum Wypoczynku Odys zimą, relaks i odpoczynek
Zima w Centrum Wypoczynku Odys
Wypoczynek zimą – Widok na ośrodek 

Bezpieczny wyjazd zimowy w Hotelu Odys

Nasz ośrodek położony w samym centrum Beskidu Żywieckiego to doskonała baza wypadowa do wszystkich ośrodków narciarskich. Od nas wszędzie jest blisko! Mała odległość od drogi ekspresowej to atut naszego położenia (4 km).

Wyjazd zimowy bezpośrednio do znanego ośrodka narciarskiego to mnóstwo ludzi, kolejki, tłok, co w dzisiejszych czasach nie sprzyja udanemu wypoczynkowi, zwłaszcza w dobie pandemii. U nas każdy ma swoją własną przestrzeń, a prywatność i bezpieczeństwo naszych gości to dla nas priorytet. Pomyślcie sobie, jak przyjemnie jest wrócić po całym dniu na nartach do spokojnego i przytulnego miejsca, gdzie nikt Wam nie przeszkadza i nie zakłóca odpoczynku i relaksu. Lubicie domowe jedzenie tak jak to smakowało kiedy byliście dziećmi?… Nasze potrawy dokładnie mają smak babcinej kuchni, przygotowywane tylko z naturalnych składników. Po doskonałym posiłku warto odwiedzić naszą kawiarnię i skosztować oryginalnych cocktaili i drinków, pograć w bilard i zrelaksować się przy muzyce w atmosferze ciepła emanującego z klimatycznego kominka.

Klimatyczna kawiarnia Odysa- relaks i odpoczynek

Hala sportowa

Dla tych, którzy wypoczywają tylko w ruchu mamy propozycję nie do odrzucenia: nasza hala sportowa. Piłka nożna, siatkówka, a może koszykówka? Spróbujcie swoich sił i zagrajcie wraz z rodziną w mecz o puchar Odysa! Dla wygranych darmowa, gorąca czekolada z bitą śmietaną 🙂 To jeszcze nie koniec atrakcji na hali. Gry stołowe takie jak cymbergaj, piłkarzyki czy tenis stołowy czekają na Was, aby jeszcze bardziej umilić Wam zimowy wyjazd w góry w naszym ośrodku.

Hala sportowa

Nasza baza noclegowa

A co na temat bazy noclegowej? Jak już wspominaliśmy na początku priorytetem dla nas jest bezpieczeństwo i komfort naszych gości. Baza noclegowa to segmenty w zabudowie szeregowej, murowane, całoroczne z centralnym ogrzewaniem. Każdy segment z dwoma pokojami i łazienką, z oddzielnym wejściem i wydzielonym, prywatnym mini ogródkiem, to idealne miejsce dla rodziny z dziećmi, bądź grup znajomych.

Domki widok na ogródek- bezpieczny wypoczynek

Zachęcamy do przyjazdu do Odysa i czekamy na Wasze komentarze i sugestie odnośnie naszych propozycji spędzenia ferii zimowych nad Jeziorem Żywieckim w przepięknej okolicy, jaką jest Beskid Żywiecki.

Dodaj komentarz