Zimowy obóz sportowy

Gdzie na obóz sportowy

Spis treści:

  1. Gdzie na ferie zimowe z dzieckiem?
  2. Jaki zimowy obóz sportowy warto wybrać?
    1. Centrum Wypoczynku Odys wszystko w jednym miejscu
    2. A co z czasem wolnym, jeżeli taki jest?
    3. Obóz sportowy zimą to połączenie miłości do sportu z miłością do natury!

Gdzie na ferie zimowe z dzieckiem?

Kolejny rok już dobiega końca i parę chwil zaczynają się ferie zimowe!

Ferie to czas odpoczynku, zarówno dla dzieci, jak i rodziców. My możemy ten czas zapełnić Wam niesamowitymi atrakcjami. Nie brakuje u nas śniegu i dobrej zabawy! Gdzie wybrać się na ferie zimowe? Beskidy to najlepsze miejsce do spędzenia ferii zimowych. Z dala od miasta, w pięknym zgiełku nad Jeziorem Żywieckim, gdzie poza widokami możemy Wam zapewnić niesamowite zabawy! Od wycieczek w góry, zabawy w śniegu, zwiedzania naszych pięknych okolic, po jakie atrakcje oferujemy na miejscu. W dodatku nasza lokalizacja pozwoli na zwiedzenie mnóstwa ciekawych miejsc. Jesteśmy z dala od hałasu, a jednak blisko od najpiękniejszych miejsc, znajdujących się w Beskidzie Żywieckim.

Góra Żar
Stok na Górze Żar

Jaki zimowy obóz sportowy warto wybrać?

Ferie zimowe to również czas obozów sportowych. Większość dzieci, które trenują w klubach sportowych, w tym okresie wyjeżdżają na zgrupowania, gdzie oprócz wypoczynku trenują pod okiem trenerów. Młodzież przygotowuje się do rozgrywek, zawodów sportowych, a my im w tym pomagamy! W jaki sposób?

Z myślą o wszystkich, którzy kochają sport w 2014 roku wybudowaliśmy pełnowymiarową halę sportową.
Jej główną funkcją jest upowszechnianie aktywnych form wypoczynku. Hala podniosła jakość świadczonych przez nas usług, a także zwiększyła atrakcyjność turystyczną naszego regionu.
Hala została zaprojektowana tak, by pomieścić boiska do uprawiania wielu halowych dyscyplin sportowych. Na hali są szatnie, natryski, toalety.

Centrum Wypoczynku Odys wszystko w jednym miejscu

Dlaczego warto wybrać obóz sportowy? To głównie treningi. U nas nie ma straty czasu na dojazdy, ponieważ cała infrastruktura znajduje się na naszym terenie zamkniętym. Baza noclegowa jest oddalona od hali o zaledwie 15 metrów! Bezpośrednio z pokoju na halę! Co za wygoda! Posiłki serwujemy w budynku głównym, gdzie również znajduje się klimatyczna kawiarnia i bilard. Budynek główny znajduje się obok hali sportowej!

Boisko do gry w siatkówkę
Boisko do gry w siatkówkę

A co z czasem wolnym, jeżeli taki jest?

Pamiętajcie, że jesteście w górach! Przed ośrodkiem znajduje się wejście na najpiękniejsze szlaki Beskidu Żywieckiego: Czupel i Magurkę. Leśne drogi zaprowadzą Was również na tamę w Czernichowie…. Szlaki górskie to bardzo dobre miejsca do treningów kondycyjnych i spacerów.
Po całym dniu pełnym aktywności zapraszamy na ognisko z kiełbaskami, które przygotowujemy dla Was pod zadaszoną wiatą z zadaszonym miejscem na ognisko. Dyskoteka czy wspólne śpiewanie to wspaniały czas, który integruje wszystkich i pomaga lepiej się poznać.

A może spróbujecie sił w narciarstwie? Bliskość góry Żar – 4 kilometry i Szczyrku 12 kilometrów to wielka zachęta dla zarówno Profesjonalnych narciarzy jak i tych, którzy dopiero zaczynają przygodę z narciarstwem. Macie ochotę poszusować? Pomożemy Wam również znaleźć doświadczonych instruktorów.

W górach nie należy zapominać o kuligach. Najpiękniejsze są wtedy kiedy jest śnieg, a zaprzęg konny ciągnie sanie przez najcudowniejsze leśne szlaki, gdzie krajobraz zapiera dech w piersiach…

Po kuligu obligatoryjnie degustacja oscypka i bundza!

Obóz sportowy zimą to połączenie miłości do sportu z miłością do natury!

Wiata na ognisko

Dodaj komentarz