Jedziemy na wycieczkę! Czyli jak można doskonale bawić się na szkolnych wyjazdach edukacyjnych.

Wodna zabawa

Pomysły na wycieczki szkolne nad Jeziorem

Okres szkolny to dla wielu z nas najlepszy czas naszego dzieciństwa. Zawieramy znajomości oraz przyjaźnie na długie lata a przede wszystkim tworzymy wspomnienia. Jednak te wspomnienia, które zostają z nami na długie lata i najchętniej do nich wracamy są właśnie te z wycieczek szkolnych. Jest to moment, w którym na chwile zapominamy o codziennym życiu, nauce i dobrych stopniach a skupiamy się na dobrej zabawie i wspólnej integracji. Dlaczego właśnie ciekawym miejscem na wycieczki szkolne jest Centrum Wypoczynku Odys? Jest to spokojne miejsce z dużą ilością zieleni i pięknym widokiem na Jezioro Żywieckie, ale przede wszystkim z klimatem dobrej zabawy. Oczywiście oferujemy szereg świetnych atrakcji oraz miejsc które możecie zwiedzić.

Windsurfing

                                            Co oferujemy? 

Mnóstwo atrakcji i zabaw, które możecie spróbować na przykład po raz pierwszy albo odhaczyć już kolejny, ale gwarantujemy, że ten kolejny raz, będzie tym, który zapadnie w pamięci na zawsze. Będzie on realizowany z najlepszymi osobami, które skorzystają z tego szaleństwa. Na wyjazdach edukacyjnych dla dzieci między innymi możecie spodziewać się: strzelania z łuku, paintballu, zorbingu, nocnego wyjścia w góry, maskowania twarzy i wiele innych, a to wszystko pod okiem naszych świetnych instruktorów. Oczywiście jest możliwość chwilowej rywalizacji w atrakcjach takich jak: bieg w workach, przeciąganie liny, czy też wyścigi na szczudłach.

Skakanie w workach

                                      Wyjazdy edukacyjne dla dzieci 

Gdzie warto wybrać się na wycieczkę szkolną? Nie zapominajmy też o atrakcjach, jakie możemy Wam zaoferować wraz z otaczającą nas okolicą. Jest równie magiczna i warta uwag.  Sąsiadujemy m.in. z takimi miejscami jak: Góra Żar, Muzeum
Browaru, oraz zamek w Żywcu, Szyndzielnia, Bielsko-Biała. Mamy też blisko do parku rozrywki Energyladnia.
Jeżeli będzie Wam mało aktywności w plenerze lub pogoda nie będzie im sprzyjać to możemy zaproponować naszą pełno wymiarową halę sportową, która znajduje się na posesji naszego ośrodka.
Możecie pograć w gry, z którymi pewnie w szkole macie do czynienia na co dzień: piłka nożna, siatkówka a może i piłka ręczna?
Po całym dniu wrażeń i tworzeniu wspomnień proponujemy wieczór przy ognisku z kiełbaskami w naszej klimatycznej zadaszonej wiacie. Chwila odpoczynku i relaksu, ale wciąż nie przerwa od ciągłego
poznawania siebie nawzajem na szkolnych wyjazdach edukacyjnych.

Integracja pod naszą środkową wiatą

Dodaj komentarz