Wiosenny chillout dla studentów i szaleństwo w górach

Studencki wyjazd w góry – gdzie warto zaplanować?

Studia to niezapomniany okres w naszym życiu. Chyba każdy, kto przeżył ten czas pamięta, że to nie tylko ciągła nauka i nocne „zakuwanie” do sesji, ale również spotkania skupiające rzesze młodych ludzi, gdzie nauka nie idzie w las, a jedynie chwilowa przerwa i oderwanie się od książek i uczelni daje nam wiele niesamowitych wspomnień, które będą towarzyszyć nam przez całe życie. Także czas studiów i nauki będziemy zawsze pamiętać, jako czas najlepszych młodzieńczych lat. Wyjazdy dla studentów to znakomita opcja!

Pora na przygodę - wyjazd dla studentów

Wycieczka kajakowa

W Ośrodku Centrum Wypoczynku Odys chętnie gościmy nie tylko dzieci na wakacyjnych obozach, ale również zorganizowane grupy studentów. Wiosna to idealny czas na wycieczki studenckie – integracje i spotkania ze znajomymi.

Jesteśmy idealnym miejscem dla młodych ludzi, którzy lubią dobrą zabawę w plenerze, przy ognisku i biesiadzie, z pysznym i swojskim jedzeniem, doskonałym klimatem, oraz świetną muzyką.

Możemy zorganizować wycieczki dla studentów – nie tylko udaną imprezę, ale również wiele atrakcyjnych zabaw, które zapadną Wam w pamięci.

Jeśli lubicie grupowe rozgrywki, to świetnie się składa. Takich propozycji nie brakuje w naszym Ośrodku. Od wszelakich atrakcji wodnych, po wiele interesujących zabaw w plenerze, zarówno survivalowych, jak i rozgrywek na wesoło prowadzonych przez naszych wykwalifikowanych instruktorów.

Wiosna nad Jeziorem

Zajęcia fotograficzne

Nasza lokalizacja pozwala nam na organizację wielu przygód na wodzie. Znajdujemy się w niewielkiej miejscowości, tuż nad Jeziorem Żywieckim, w pięknej okolicy gór. Na terenie naszego obiektu znajduje się szkoła widsurfingu, oraz wypożyczalnia kajaków i rowerków wodnych. Jednak to tylko część propozycji z naszej strony. Studencki wyjazd w góry to też rejsy statkiem, lub motorówką po Jeziorze Żywieckim, desant z łodzi motorowej, oraz wiele innych.

Boczny widok hali sportowej

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.hotelodys.pl. Przygotujemy dla Was ofertę według indywidualnych potrzeb, w atrakcyjnej cenie, na każdą studencką kieszeń 😊 Gwarantujemy doskonałą zabawę w pięknej okolicy.

Dodaj komentarz