Urlop, weekend, wakacje- góry, jezioro, relaks!

kajaki

Wakacje, urlop nad jeziorem w górach!

Rozpoczęły się wakacje! Czas na który czekają dzieci i dorośli! Często zastanawiamy się gdzie wybrać się na wczasy. Chcemy aby to było miejsce pełne atrakcji i zabaw. Miejsce na łonie natury z dala od zgiełku,  gdzie możemy odpocząć podziwiając piękne widoki.

Centrum Wypoczynku Odys zapewnia Wam to wszystko w jednym miejscu. Góry oraz przepiękne szlaki turystyczne Beskidu Żywieckiego znane są w całej Polsce, lecz nie każdy miał okazję podziwiać je na żywo.

Nasz ośrodek dysponuje bezpośrednim  dostępem do Jeziora Żywieckiego.  Jest to wielki atut  przy wyborze miejsca noclegowego podczas wakacji.

kajaki
Wycieczka kajakowa

Windsurfing, kajaki, rowerki!

Co wyróżnia nasz ośrodek wypoczynkowy?
Na terenie obiektu znajduje się szkoła windsurfingu, wypożyczalnia desek do windsurfingu, supów, kajaków i rowerków wodnych. Możemy zorganizować wycieczkę statkiem po jeziorze, rejs pontonem, motorówką i wiele innych.

Wędkarze też znajdą tutaj swoój raj na ziemi! Jezioro Żywieckie to obowiązkowy punkt na mapie każdego miłośnika tej dyscypliny. Można tutaj złowić wiele popularnych gatunków ryb. 

Urzekający widok, który zapiera dech w piersiach. Malownicza okolica położonego w dolinie jeziora sprawia, że natychmiast zakochujemy się w tym rejonie.

Zarówno wschody i zachody słońca są tutaj niebywale piękne. Wakacje u nas są niezapomniane.

Zabawa z pontonem

Beskid Żywiecki i Żywiec!

Centrum Wypoczynku Odys znajduje się w niewielkiej miejscowości Tresna, 6km od Żywca. Warto odwiedzić to miasto, aby zobaczyć piękny zespół zamkowo – parkowy. Kompleks ten obejmuje Stary Zamek, zbudowany pod koniec XV wieku, Nowy Zamek, nazywany też Pałacem Habsburgów oraz piękny park i Domek Chiński.

Obligatoryjnym punktem turysty w Żywcu to interaktywne Muzeum Browaru Żywiec.

Centrum  Wypoczynku Odys to idealna baza noclegowa nie tylko dla miłośników gór, jezior, lasów, ale także dla ludzi szukających przygód i niezapomnianych wrażeń.

Serdecznie zapraszamy do naszego ośrodka z rodziną lub bez! U nas przeżyjecie cudowne wakacje, które zostaną na długo w Waszej pamięci.

Zapraszamy na  stronę facebooka: https://www.facebook.com/CWOdys 

Przygotowanie do windsurfingu

Dodaj komentarz