Wycieczki szkolne 2023

Centrum Wypoczynku Odys – Idealne miejsce do zorganizowania wycieczki szkolnej

Czas wycieczek szkolnych jest zwykle tym najbardziej wyczekiwanym w ciągu całego roku szkolnego. Większość wychowawców co sezon głowi się, gdzie można byłoby zabrać swoich podopiecznych – co im pokazać, czego nauczyć i jak połączyć zabawę z edukacją.

Mamy dla Państwa szeroki wachlarz propozycji wycieczek szkolnych, którymi zajmujemy się od wielu lat.

Wiosna to idealny moment na organizacje wycieczek szkolnych, zielonych szkół, z wieloma atrakcjami, które znajdziecie Państwo w naszym ośrodku.

Zaufało nam już setki szkół, które wracają do nas w następnych latach, z czego cieszymy się niezmiernie i zawsze miło witamy ponownie. Dokładamy wszelkich starań, aby zadowolonych klientów było coraz więcej.

Zorbing

Jakie atrakcje znajdą Państwo w Centrum Wypoczynku Odys?

Położenie naszego Ośrodka w Beskidach, nad samym Jeziorem Żywieckim jest dużym atutem dla grup zorganizowanych, obozów czy wycieczek. U nas nie ma czasu na nudę.

Do dyspozycji naszych gości jest tu hala sportowa z boiskami do piłki nożnej, siatkówki, piłki ręcznej, koszykówki i tenisa, siatkówka plażowa, ścianka wspinaczkowa, szkoła windsurfingu, kajaki, tor zorbingowy, boisko do siatkówki plażowej, sale z lustrami do ćwiczeń i wiele innych atrakcji, a także usługi naszych instruktorów sportowych.

Najczęściej wybieranymi atrakcjami przez opiekunów są zajęcia survivalowe, plenerowe, gdzie dzieci i młodzież oprócz świetnej zabawy mogą się też wiele nauczyć.

Ponadto oprócz wielu interesujących zajęć, które możemy zorganizować proponujemy również wycieczki krajoznawcze. Niewielka odległość od szlaków górskich pozwala na organizacje wycieczki na Magurkę, Czupel czy też Górę Żar.

Jednocześnie nie zapominamy również o obowiązkach i jesteśmy również przygotowani na grupowe zajęcia lekcyjne, kiedy jest taka potrzeba. W tym celu mamy do dyspozycji sale lekcyjne, lub 2 zadaszone wiaty, w których można prowadzić zajęcia na świeżym powietrzu. Zadbaliśmy również o komfort tego typu zajęć i na miejscu możemy Państwu zaproponować wypożyczenie rzutniku, ekranu, czy kolumny multimedialnej.

Po zajęciach zapraszamy na kolację w postaci ogniska z pieczeniem kiełbasek. Czymże jest wycieczka szkolna bez integracji przy ognisku? To chyba najbardziej wyczekiwany moment przez uczniów po całym dniu pełnym wrażeń 🙂

Hala sportowa

Tworzymy programy specjalnie dla Was

Jesteśmy elastyczni dla naszych gości. Oferujemy noclegi w całorocznych domkach szeregowych, z pełnym wyżywieniem, oraz z dodatkowymi atrakcjami. Jeśli nie mają  Państwo jednak pomysłu na program wycieczki to bardzo chętnie przygotujemy taki plan pod grupę, w zależności od wieku dzieci i zainteresowań. Na naszej stronie www.hotelodys.pl znajdą Państwo przykładowe programy wycieczek 2 lub 3 dniowych. Oczywiście jest możliwość modyfikacji programu według życzeń.

Dodatkowo pomagamy w organizacji transportu, jeśli nie mają Państwo własnego.

Integracja pod środkową wiatą

Atrakcje w okolicy

Przystanie wodne – możliwość wynajęcia żaglówek, rowerów wodnych, rejsu statkiem turystycznym
Boiska Orlik oraz klubowe, pełnowymiarowe boiska trawiaste do piłki nożnej
Ośrodek jazdy konnej
Wyciągi i tereny narciarskie
Wejście na szlaki górskie Beskidu Śląskiego
Zapora na Sole w Czernichowie i kolejna zapora w Porąbce
Tereny na wycieczki rowerowe lub nordic-walking
Korty tenisowe – Hala sportowa na terenie ośrodka oraz korty odkryte w odl 1km
Baseny odkryte (odl. 500m oraz 1 km od od ośrodka) oraz baseny kryte (odl. 8km Żywiec, 10km Aquapark Leśna, 13km COS Szczyrk)
Góra Żar – wjazd kolejką na szczyt, straty paralotni, lotnisko szybowcowe i wiele atrakcji dla całej rodziny ( więcej informacji…)
Elektrownia szczytowo-pompowa we wnętrzu góry Żar (można zwiedzać po wcześniejszym umówieniu się)

Serdecznie zapraszamy do kontaktu przez naszą stronę internetową www.hotelodys.pl lub kontaktu telefonicznego (33) 866 10 76. Jesteśmy do Państwa dyspozycji i chętnie odpowiemy na wszelkie zapytania.

Dodaj komentarz