Ferie zimowe 2023

Boisko do gry w siatkówkę

Czy znacie lepsze miejsce na ferie zimowe niż góry? Tylko tutaj istnieje mnóstwo możliwości aby spędzić czas miło i aktywnie i jednocześnie odpocząć wraz ze swoimi bliskimi.

Środkowa wiata

Beskid Żywiecki jest znany wszystkim miłośnikom sportów zimowych. Bliska odległość do jednych z najdłuższych tras narciarskich w Polsce, takich jak Szczyrk Mountain czy Korbielów jest jednym z atutów naszego ośrodka wypoczynkowego. Po aktywnie spędzonym dniu na stoku można odpocząć u nas w ciszy, z dała od hałasu. Klimatyczne, ogrzewane domki czekają na Was, każdy domek z darmowym WiFi.

Grupa szermiercza na nartach

W tym roku odnowiliśmy część domków i tym samym poprawiliśmy komfort naszych gości. Na pierwszym miejscy stawiamy wygodę pobytu naszych gości i robimy wszystko, aby każdy czuł się u nas wyjątkowo i wracał do nas w przyszłości. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nasza oferta. Będzie nam bardzo miło gościć Państwa w naszym Ośrodku Wypoczynkowym.

Odnowiony pokój

ZIMOWY OBÓZ SPORTOWY

Szukacie idealnego miejsca na zorganizowanie obozu zimowego? Trafiliście idealnie! Centrum Wypoczynku Odys zaprasza nie tylko rodziny na udane ferie zimowe ale również zorganizowane grupy sportowe. Poza świetną bazą noclegową, własną kuchnią serwującą codziennie świeże i pyszne posiłki posiadamy pełnowymiarową Halę Sportową.

Widok na jezioro

Od wielu lat mamy przyjemność gościć u nas grupy sportowe dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Hala sportowa znajduje się na terenie naszego obiektu, co ważne jest dla grup, które trenują wiele godzin. Więcej informacji na temat naszej hali spotowej znajdziecie w zamieszczonym linku https://www.hotelodys.pl/hala-sportowa  Ponadto dla grup oferujemy atrakcyjne pakiety cenowe i organizujemy dodatkowe atrakcje, których nie znajdziecie nigdzie indziej w okolicy. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Boisko do gry w siatkówkę
Hala sportowa

Gwarantujemy profesjonalną obsługę, oraz pełne zadowolenie z pobytu u nas. Jesteśmy jednym z niewielu miejsc w Beskidzie Żywieckim, który może zakwaterować większe grupy. Posiadamy 190 miejsc noclegowych, w całorocznych ogrzewanych domkach 5-6 osobowych. Organizujemy kuligi, ogniska, olimpiady na wesoło, zajęcia survivalowe, oraz wiele innych ciekawych atrakcji, o które warto pytać. Czekamy na Państwa!

Dodaj komentarz