Imprezy integracyjne w Centurm Wypoczynku ODYS

Jakie zabawy na imprezę integracyjną?

Oprócz przeżyć i dobrej zabawy jaka czeka Państwa w naszym ośrodku jest także ciągłe rozwijanie się, możliwość poszerzania swoich umiejętności oraz wiedzy. Oczywiście to wszystko nie musi opierać się nawet na szkoleniach ale również atrakcjach dzięki, którym zostanie pobudzona kreatywność zostaniemy także zmotywowani do dalszych działań w firmach. 

Zlot motocyklowy

Szkolenia i konferencje

Jeżeli firma stawia na pierwszym miejscu rozwój, poprzez szkolenia takowe możecie u nas zorganizować przy pysznej kawie lub herbacie oraz ciasteczkach, w zupełnej ciszy i na sali przygotowanej pod takie wydarzenie z możliwością wypożyczenia odpowiedniego sprzętu.

Sala przygotowana pod szkolenie

Jednak jeśli stawiamy na rozwój poprzez zabawę na takim wyjeździe możecie spodziewać się atrakcji, w których nie zabraknie małej rywalizacji, ale przede wszystkim uśmiechu na twarzy na przykład, na paintballu po okiem świetnych instruktorów.

Paintball

Niezapomniane atrakcje

Wszyscy jednak czekamy na kluczowe słowo, no bo czym jest impreza firmowa bez imprezy? To jednak od Waszej kreatywności zależy jaki macie plan na ten wieczór. Czy impreza ma odbyć się w jakimś konkretnym stylu? Czy postawicie na zabawę w sali bankietowej a może w plenerze pod wiatą? Każde Wasze propozycje jesteśmy w stanie zrealizować w naszym ośrodku.

Pokaz barmana

Dodaj komentarz