Obozy zimowe 2024

Chcesz spędzić swoje ferie w otoczeniu gór, które obsypane śniegiem sprawią, że będziesz się czuć jak w bajce? Zależy ci na bliskości tras narciarskich, aby spędzić wypoczynek aktywnie uprawiając sporty zimowe i korzystając z wszystkiego co mogą zaoferować góry zimą? Świetnie trafiłeś, w Centrum Wypoczynku Odys masz to wszystko na wyciągnięcie ręki.

Trening szermierzy na hali sportowej

Od wielu lat mamy przyjemność gościć w naszym ośrodku grupy sportowe dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Hala sportowa znajduje się na terenie naszego obiektu. Więcej informacji na temat naszej hali spotowej znajdziecie w zamieszczonym linku https://www.hotelodys.pl/hala-sportowa  Ponadto dla grup oferujemy atrakcyjne pakiety cenowe oraz organizujemy dodatkowe atrakcje, których nie znajdziecie w okolicy. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Stok narciarski na Górze Żar

Gwarantujemy profesjonalną obsługę, oraz pełne zadowolenie z pobytu u nas. Jesteśmy jednym z niewielu miejsc w Beskidzie Żywieckim, który może zakwaterować większe grupy. Posiadamy 190 miejsc noclegowych, w całorocznych ogrzewanych domkach 5-6 osobowych. Organizujemy kuligi, ogniska, olimpiady na wesoło, zajęcia survivalowe, oraz wiele innych ciekawych atrakcji, o które warto pytać. Czekamy na Państwa!

Dodaj komentarz